Speelschema WK Vrouwen Handbal 2017, Duitsland, Leipzig

Dames_handbal_Oranje_EK_en_WK_Vrouwen_Estevana_Polman_ProShots_-Action_Images-schema.jpg

Speelschema WK Handbal Dames 2017 in Duitsland. Officieel het 'Women's Handball World Championship Germany', december 2017. Vind hier het programma met poulefase, President's Cup, achtste finales, kwartfinales, halve finales en finale.


Het WK Vrouwen Handbal 2017, vindt plaats van 1 tot en met 17 december 2017 in Duitsland. Nederland speelt in speelstad Leipzig. De andere speelsteden zijn Bietigheim-Bissingen, Hamburg, Magdeburg, Oldenburg en Trier.

Behalve Nederland doen aan het WK Vrouwenhandbal deze landen mee: gastland Duitsland, Frankrijk, Roemenië, Spanje, Slovenië, Angola, Paraguay, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Hongarije, Argentinië, Polen, Denemarken, Rusland, Brazilië, Montenegro, Japan, Tunesië, Servië, Zuid-Korea, China en Kameroen.
Groep A:
1  Frankrijk   0-0   (0-0)
2 Roemenië 0-0 (0-0)
3 Spanje 0-0 (0-0)
4 Slovenië 0-0 (0-0)
5 Angola 0-0 (0-0)
6 Paraguay 0-0 (0-0)

Groep B:
1 Noorwegen 0-0 (0-0)
2 Zweden 0-0 (0-0)
3 Tsjechië 0-0 (0-0)
4 Hongarije 0-0 (0-0)
5 Argentinië 0-0 (0-0)
6 Polen 0-0 (0-0)

Groep C:
1 Denemarken 0-0 (0-0)
2 Rusland 0-0 (0-0)
3 Brazilië 0-0 (0-0)
4 Montenegro 0-0 (0-0)
5 Japan 0-0 (0-0)
6 Tunesië 0-0 (0-0)

Groep D:
1 Nederland 0-0 (0-0)
2 Duitsland 0-0 (0-0)
3 Servië 0-0 (0-0)
4 Zuid-Korea 0-0 (0-0)
5 China 0-0 (0-0)
6 Kameroen 0-0 (0-0)


(Alle wedstrijden van groep D zijn in Arena Leipzig, in Leipzig, Duitsland). Nederland zit in Groep D samen met host Duitsland, Kameroen, Servië, China en Zuid-Korea. Klik op het icoontje voor meer info over het WK Handbal Dames 2017.

Vrijdag 1 december 2017
19.00 uur: Duitsland - Kameroen (Groep D)

Zaterdag 2 december
14.00 uur: Roemenië - Paraguay
14.00 uur: Tsjechië - Argentinië
14.00 uur: Rusland - Tunesië
15.30 uur: Servië - China (Groep D)
17.45 uur: Brazilië - Japan
18.00 uur: NEDERLAND - Zuid-Korea (Groep D)
18.00 uur: Frankrijk - Slovenië
18.00 uur: Zweden - Polen
20.15 uur: Denemarken - Montenegro
20.30 uur: Spanje - Angola
20.30 uur: Noorwegen - Hongarije

Zondag 3 december
14.00 uur: Kameroen - Servië (Groep D)
14.00 uur: Slovenië - Roemenië
14.00 uur: Polen - Tsjechië
14.00 uur: Tunesië - Brazilië
17.45 uur: Montenegro - Rusland
18.00 uur: Zuid-Korea - Duitsland (Groep D)
18.00 uur: Angola - Frankrijk
18.00 uur: Hongarije - Zweden
20.15 uur: Japan - Denemarken
20.30 uur: China - NEDERLAND (Groep D)
20.30 uur: Paraguay - Spanje
20.30 uur: Argentinië - Noorwegen

Dinsdag 5 december
12.00 uur: Zuid-Korea - China (Groep D)
12.00 uur: Montenegro - Japan
14.00 uur: Slovenië - Angola
14.00 uur: Hongarije - Argentinië
15.30 uur: NEDERLAND - Kameroen (Groep D)
17.45 uur: Rusland - Brazilië
18.00 uur: Duitsland - Servië (Groep D)
18.00 uur: Roemenië - Spanje
18.00 uur: Zweden - Tsjechië
20.15 uur: Denemarken - Tunesië
20.30 uur: Frankrijk - Paraguay
20.30 uur: Noorwegen - Polen

Woensdag 6 december
14.00 uur: Kameroen - Zuid-Korea (Groep D)
14.00 uur: Rusland - Japan
17.45 uur: Tunesië - Montenegro
18.00 uur: Duitsland - China (Groep D)
20.15 uur: Brazilië - Denemarken
20.30 uur: Servië - NEDERLAND (Groep D)

Donderdag 7 december
14.00 uur: Paraguay - Slovenië
14.00 uur: Polen - Hongarije
18.00 uur: Roemenië - Angola
18.00 uur: Zweden - Argentinië
20.30 uur: Spanje - Frankrijk
20.30 uur: Tsjechië - Noorwegen

Vrijdag 8 december
12.00 uur: Japan - Tunesië
14.00 uur: China - Kameroen (Groep D)
14.00 uur: Angola - Paraguay
14.00 uur: Argentinië - Polen
17.45 uur: Brazilië - Montenegro
18.00 uur: NEDERLAND - Duitsland (Groep D)
18.00 uur: Frankrijk - Roemenië
18.00 uur: Tsjechië - Hongarije
20.15 uur: Denemarken - Rusland
20.30 uur: Servië - Zuid-Korea (Groep D)
20.30 uur: Spanje - Slovenië
20.30 uur: Noorwegen - Zweden

Zondag 10 december, achtste finales
11.30 uur: A5 - B5 (61) (President's Cup, plek 17 t/m 24)
11.30 uur: A6 - B6 (62) (President's Cup, plek 17 t/m 24)
14.00 uur: C5 - D5 (63) (President's Cup, plek 17 t/m 24)
14.00 uur: C6 - D6 (64) (President's Cup, plek 17 t/m 24)
17.30 uur: achtste finale 1: BB - A4 (65)
17.30 uur: achtste finale 2: D3 - C2 (66)
20.30 uur: achtste finale 3: B3 - A2 (67)
20.30 uur: achtste finale 4: D1 - C4 (68)

Maandag 11 december, achtste finales
11.30 uur: verliezer 61 - verliezer 63 (President's Cup, plek 17 t/m 24)
11.30 uur: verliezer 62 - verliezer 64 (President's Cup, plek 17 t/m 24)
14.00 uur: winnaar 61 - winnaar 63 (President's Cup, plek 17 t/m 24)
14.00 uur: winnaar 62 - winnaar 64 (President's Cup, plek 17 t/m 24)
17.30 uur: achtste finale 5: C3 - D2 (73)
17.30 uur: achtste finale 6: A1 - B4 (74)
20.30 uur: achtste finale 7: A3 - B2 (75)
20.30 uur: achtste finale 8: C1 - D4 (76)

Dinsdag 12 december, kwartfinales
17.30 uur: kwartfinale 1: winnaar 65 - winnaar 66
20.30 uur: kwartfinale 2: winnaar 67 - winnaar 68

Woensdag 13 december, kwartfinales
17.30 uur: kwartfinale 3: winnaar 73 - winnaar 74
20.30 uur: kwartfinale 4: winnaar 75 - winnaar 76

Vrijdag 15 december, halve finales
17.30 uur: halve finale 1 (Hamburg)
20.30 uur: halve finale 2 (Hamburg)

Zondag 17 december, finale
14.30 uur: wedstrijd om derde/vierde plaats (Hamburg)
17.30 uur: finale WK Handbal Dames 2017 (Hamburg)

Het Women's Handball World Championship Germany 2017, ofwel het WK Handbal voor vrouwen, vindt plaats van 1 tot en met 17 december 2017 in Duitsland. In zes speelsteden: Leipzig, Bietigheim-Bissingen, Hamburg, Magdeburg, Oldenburg en Trier.

Naast Nederland nemen aan het WK Handbal Dames deze landen deel: gastland Duitsland, Frankrijk, Roemenië, Spanje, Slovenië, Angola, Paraguay, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Hongarije, Argentinië, Polen, Denemarken, Rusland, Brazilië, Montenegro, Japan, Tunesië, Servië, Zuid-Korea, China en Kameroen.