Schema Winterspelen 2018 - Programma Olympische Spelen 2018 per dag en tijd

Schema_Winterspelen_2018_-_Olympische_Winterspelen_-_programma_Nederlanders_schaatsen_shorttrack_snowboard_skeleton.jpg

Programma Olympische Winterspelen 2018 met het schema van de Nederlanders op deze Olympische Spelen 2018 in Pyeongchang. Het Olympische programma per dag - met Nederland / Oranje. Van vrijdag 9 februari 2018 tot zondag 25 februari.


Het programma van de Winterspelen 2018 in Pyeongchang is van vrijdag 9 februari tot en met zondag 25 februari. In Zuid-Korea doen Nederlanders mee met schaatsen, skeleton, snowboard en shorttrack. Hier vind je het schema van Nederland.
Behaalde medailles Nederland op Winterspelen 2018:

GOUD
Sven Kramer | mannen | schaatsen | 5000 meter
Carlijn Achtereekte | vrouwen | schaatsen | 3000 meter
Irene Wüst | vrouwen | schaatsen | 1500 meter
Kjeld Nuis | mannen | schaatsen | 1500 meter
Jorien ter Mors | vrouwen | schaatsen | 1000 meter
Esmee Visser | vrouwen | schaatsen | 5000 meter

ZILVER
Sjinkie Knegt | mannen | shorttrack | 1500 meter
Yara van Kerkhof | vrouwen | shorttrack | 500 meter
Patrick Roest | mannen | schaatsen | 1500 meter
Irene Wüst | vrouwen | schaatsen | 3000 meter
Jorrit Bergsma | mannen | schaatsen | 10000 meter

BRONS
Antoinette de Jong | vrouwen | schaatsen | 3000 meter
Marrit Leenstra | vrouwen | schaatsen | 1500 meter

SCHEMA WINTERSPELEN ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
______________________________________________________

Zondag 18 februari

12.00 uur: mannen | schaatsen | ploegenachtervolging | kwalificatie
Jan Blokhuijsen, Sven Kramer en Koen Verweij
Rit 4: Nederland - Verenigde Staten

12.56 uur: vrouwen | schaatsen | 500 meter
Anice Das, Lotte van Beek (neemt plaats in van Marrit Leenstra die aandacht richt op de ploegachtervolging van maandag) en Jorien ter Mors
Rit 1: Anice Das - rijdt alleen
Rit 3: Lotte van Beek - Alexandra Ianculescu (Roemenië)
Rit 4: Jorien ter Mors - Kaja Ziomek (Polen)


Scroll voor resterend programma Olympische Spelen met info tijden

Olympische Winterspelen 2018, programma Nederland per dag.
Tijden onder voorbehoud van wijzigingen, Nederlandse tijden.
In Zuid-Korea is het 8 uur later.


Zaterdag 10 februari

02.00 uur: mannen | snowboard | slopestyle | kwalificatie, heat 1, run 1
(Niek van der Velden --> helaas na breuk geblesseerd afgehaakt)

11.10 uur: mannen | shorttrack | 1500 meter | kwalificatie en finale
Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt en Itzhak de Laat
--> ZILVER voor Sjinkie Knegt

11.00 uur: vrouwen | shorttrack | 500 meter | kwalificatie
Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting
--> Yara van Kerkhof naar kwartfinale

11.00 uur: vrouwen | shorttrack | 3000 meter relay | kwalificatie
Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting en Rianne de Vries
--> Nederland uitgeschakeld

12.00 uur: vrouwen | schaatsen | 3000 meter
Carlijn Achtereekte, Antoinette de Jong en Ireen Wüst
--> GOUD voor Achtereekte
--> ZILVER voor Ireen Wüst
--> BRONS voor Antoinette de Jong



Zondag 11 februari

02.00 uur: mannen | snowboard | slopestyle | finale
(Niek van der Velden --> helaas na breuk geblesseerd afgehaakt)

05.30 uur: vrouwen | snowboard | slopestyle | kwalificatie
Cheryl Maas
--> afgelast vanwege harde wind, uitgesteld naar maandag 02.00 uur

08.00 uur: mannen | schaatsen | 5000 meter
Sven Kramer, Bob de Vries, Jan Blokhuijsen
--> GOUD voor Sven Kramer



Maandag 12 februari

02.00 uur: vrouwen | snowboard | slopestyle | finale
Cheryl Maas
--> Cheryl Maas eindigt als 23e

13.30 uur: vrouwen | schaatsen | 1500 meter | finale
Lotte van Beek, Marrit Leenstra, Ireen Wüst
Rit 11: Ireen Wüst - Brianne Tutt
Rit 12: Marrit Leenstra - Katarzyna Bachleda-Curus
Rit 13: Lotte van Beek - Ayaka Kikuchi --> Eindigt als vierde
--> GOUD voor Wüst
--> BRONS voor Leenstra


Dinsdag 13 februari

11.00 uur: vrouwen | shorttrack | 500 meter | kwartfinale
Kwartfinale 1: Yara van Kerkhof
--> Yara van Kerkhof naar halve finale

11.26 uur: mannen | shorttrack | 1000 meter | kwalificatie
Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt en Itzhak de Laat
Heat 2: Daan Breeuwsma --> uitgeschakeld op deze afstand
Heat 4: Sjinkie Knegt --> eindigt als eerste en dus door naar kwartfinale
Heat 6: Itzhak de Laat --> eindigt als tweede en dus naar kwartfinale


12.00 uur: mannen | schaatsen | 1500 meter | finale
Kjeld Nuis, Patrick Roest, Koen Verweij
--> GOUD voor Kjeld Nuis, ZILVER voor Patrick Roest

12.11 uur: vrouwen | shorttrack | 500 meter | halve finale
Met Yara van Kerkhof --> naar finale

12.32 uur: mannen | shorttrack | 5000 meter relay | kwalificatie
Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser
--> Nederland uitgeschakeld

13.09 uur: vrouwen | shorttrack | 500 meter | finale
Met Yara van Kerkhof
--> ZILVER voor Yara van Kerkhof!



Woensdag 14 februari

11.00 uur: vrouwen | schaatsen | 1000 meter
Marrit Leenstra, Jorien ter Mors, Ireen Wüst

Rit 4: Ireen Wüst - Yvonne Daldossi (Ita)
Rit 12: Jorien ter Mors - Brittany Bowe (USA)
Rit 16: Marrit Leenstra - Heather Bergsma (USA)

--> GOUD voor Jorien ter Mors!



Donderdag 15 februari

12.00 uur: mannen | schaatsen | 10000 meter
Jorrit Bergsma, Sven Kramer

Rit 4: Jorrit Bergsma - Davide Ghiotto (Ita)
Rit 6: Patrick Beckert (Dui) - Sven Kramer

--> Goud voor Ted-Jan Bloemen, ZILVER voor Jorrit Bergsma.
Sven Kramer eindigt teleurstellend als zesde.



Vrijdag 16 februari

12.00 uur: vrouwen | schaatsen | 5000 meter
Annouk van der Weijden, Esmee Visser

Rit 1: Annouk van der Weijden - Maryna Zuyeva (Bulgarije)
--> scherpe tijd voor Van der Weijden: 6.54,17
--> Van der Weijden eindigt als vierde

Rit 4: Misaki Oshigiri (Japan) - Esmee Visser
--> GOUD voor Visser: 6.50,23


12.20 uur: vrouwen | skeleton | Heat 1
Kimberley Bos

In Heat 1 als 17e in actie: Kimberley Bos

--> Bos eindigt in eerste run als achtste met 52,33

13.30 uur: vrouwen | skeleton | Heat 2
--> Kimberley Bos als 12e in actie
--> tijd Bos: 52.26, staat daarmee op dit moment 9e

Heat 3 en 4 staan zaterdag 17 februari op het programma



Zaterdag 17 februari

11.00 uur: vrouwen | shorttrack | 1500 meter | kwalificatie
Jorien ter Mors, Suzanne Schulting
Heat 1, 11.00 uur: Jorien ter Mors --> 2e in heat, plaatst zich voor halve finale
Heat 3, 11.08 uur: Suzanne Schulting --> 1e in heat, plaatst zich voor halve finale

11.44 uur: mannen | shorttrack | 1000 meter | kwartfinale
Met Sjinkie Knegt en Itzhak de Laat
11.47 uur, kwartfinale 2: Itzhak de Laat --> 3e, uitgeschakeld
11.50 uur, kwartfinale 3: Sjinkie Knegt --> penalty, uitgeschakeld

12.13 uur: vrouwen | shorttrack | 1500 meter | halve finale
Met Jorien ter Mors en Suzanne Schulting
--> Jorien ter Mors eindigt als eerste en gaat naar finale
--> Suzanne Schulting uitgeschakeld

12.20 uur: vrouwen | skeleton | Heat 3
Met Kimberley Bos
--> 8e tijd

12.43 uur: mannen | shorttrack | 1000 meter | halve finale
Niet met Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat

13.09 uur: vrouwen | shorttrack | 1500 meter | finale
Met Jorien ter Mors
--> eindigt als 5e

13.24 uur: mannen | shorttrack | 1000 meter | finale
Niet met Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat

13.45 uur: vrouwen | skeleton | Heat 4, finale
Met Kimberley Bos
--> eindigt als 8e met tijd 52,01


______________________________________________________
SCHEMA WINTERSPELEN VANDAAG, 18 FEBRUARI 2018
______________________________________________________

Zondag 18 februari

12.00 uur: mannen | schaatsen | ploegenachtervolging | kwalificatie
Jan Blokhuijsen, Sven Kramer en Koen Verweij
Rit 4: Nederland - Verenigde Staten

12.56 uur: vrouwen | schaatsen | 500 meter
Anice Das, Lotte van Beek (neemt plaats in van Marrit Leenstra die aandacht richt op de ploegachtervolging van maandag) en Jorien ter Mors
Rit 1: Anice Das - rijdt alleen
Rit 3: Lotte van Beek - Alexandra Ianculescu (Roemenië)
Rit 4: Jorien ter Mors - Kaja Ziomek (Polen)


Maandag 19 februari

01.30 uur: vrouwen | snowboard | big air | kwalificatie
Cheryl Maas

12.00 uur: vrouwen | schaatsen | ploegenachtervolging | kwalificatie
Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

12.00 uur: mannen | schaatsen | 500 meter
Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij



Dinsdag 20 februari

11.00 uur: vrouwen | shorttrack | 1000 meter | kwalificatie
Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

11.45 uur: mannen | shorttrack | 500 meter | kwalificatie
Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt

12.23 uur: vrouwen | shorttrack | 3000 meter relay | B-finale
Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries



Woensdag 21 februari

01.30 uur: mannen | snowboard | big air | kwalificatie
(Niek van der Velden --> helaas na breuk geblesseerd afgehaakt)

12.00 uur: mannen | schaatsen | ploegenachtervolging | finale
Mogelijk met Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij

12.00 uur: vrouwen | schaatsen | ploegenachtervolging | finale
Mogelijk met Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst



Donderdag 22 februari

04.00 uur: vrouwen | snowboard | parallelreuzenslalom | kwalificatie
Michelle Dekker

11.00 uur: mannen | shorttrack | 500 meter | kwartfinale
Mogelijk met Dan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt

11.14 uur: vrouwen | shorttrack | 1000 meter | kwartfinale
Mogelijk met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

11.42 uur: mannen | shorttrack | 500 meter | halve finale
Mogelijk met Dan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt

11.51 uur: vrouwen | shorttrack | 1000 meter | halve finale
Mogelijk met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

12.15 uur: mannen | shorttrack | 500 meter | finale
Mogelijk met Dan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt

12.29 uur: vrouwen | shorttrack | 1000 meter | finale
Mogelijk met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

13.00 uur: mannen | shorttrack | 5000 meter relay | finale
Mogelijk met Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser



Vrijdag 23 februari

01.30 uur: vrouwen | snowboard | big air | finale
Mogelijk met Cheryl Maas

11.00 uur: mannen | schaatsen | 1000 meter | finale
Kjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij



Zaterdag 24 februari

02.00 uur: mannen | snowboard | big air | finale
(Niek van der Velden --> helaas na breuk geblesseerd afgehaakt)

04.00 uur: vrouwen | snowboard | parallelreuzenslalom | finale
Mogelijk met Michelle Dekker

12.00 uur: mannen | schaatsen | massastart | finale
Sven Kramer, Koen Verweij

12.00 uur: vrouwen | schaatsen | massastart | finale
Irene Schouten, Annouk van der Weijden



Zondag 25 februari
12.00 uur: Sluitingsceremonie

Het programma van de Winterspelen 2018 in Pyeongchang is van vrijdag 9 februari tot en met zondag 25 februari. Op de Olympische spelen in Zuid-Korea doen Nederlanders mee met schaatsen, skeleton, snowboard en shorttrack. Hier vind je het Olympisch schema 2018 per dag van Nederland, met actuele tijden.


Programma_Winterspelen_2018_-_Olympische_Winterspelen_-_schema_Nederlanders_schaatsen_shorttrack_snowboard_skeleton.jpg

Programma Olympische Spelen - Programma Winterspelen 2018 op EKVrouwen.