Programma Oranje Leeuwinnen: speelschema wedstrijden EK 2021 kwalificatie en oefeninterlands

Programma_Leeuwinnen_Oranje_Vrouwen.jpg

De Oranje Leeuwinnen spelen deze wedstrijden: hier vind je het programma met alle interlands en het speelschema van Nederland voor kwalificatie voor het EK Vrouwen 2021 in Engeland, naast oefeninterlands.

Dit is het actuele programma met alle wedstrijden die het Nederlands vrouwenelftal speelt: het speelschema met de interlands van de Oranje Vrouwen voor kwalificatie richting het UEFA EK Vrouwen 2021 in Engeland en alle komende oefeninterlands. Behalve de nieuwe oefenwedstrijden en EK-kwalificatiewedstrijden voor het EK 2021 vind je hier alle uitslagen van de gespeelde duels van de Leeuwinnen. Het programma van de OranjeLeeuwinnen voor EK-kwalificatie begint eind augustus 2019 tegen Estland en duurt t/m september 2020 tegen Kosovo. Mogelijk speelt Nederland daarna nog play-offs.

Programma EK-kwalificatie 2021 | wedstrijden Leeuwinnen

Vrijdag 4 oktober 2019
19.00 uur: Slovenië - Nederland | Fazanerija Stadium, Murska Sobota

Dinsdag 8 oktober 2019
20.00 uur: Nederland - Rusland | Philips Stadion, Eindhoven

Vrijdag 8 november 2019
00.00 uur: Turkije - Nederland

Dinsdag 12 november 2019
20.00 uur: Nederland - Slovenië | Gelredome, Arnhem

Vrijdag 10 april 2020
00.00 uur: Kosovo - Nederland

Dinsdag 14 april 2020
00.00 uur: Nederland - Estland

Vrijdag 18 september 2020
00.00 uur: Rusland - Nederland

Dinsdag 22 september 2020
00.00 uur: Nederland - Kosovo

GOALS EN UITSLAGEN LEEUWINNEN: SCROLL VERDER

Klik verder voor het programma EK-kwalificatie voor het EK 2021 met alle poules en landen.

UITSLAGEN EK-KWALIFICATIE:

Dinsdag 3 september 2019
20.00 uur: Nederland - Turkije 3-0 | Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
Doelpunten:
13. 1-0 Stefanie van der Gragt
55. 2-0 Daniëlle van de Donk
84. 3-0 Sherida Spitse (strafschop)

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen, Anouk Dekker; Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse, Jackie Groenen; Jill Roord, Vivianne Miedema, Lineth Beerensteyn

Wissels: 58. Shanice van de Sanden voor Desiree van Lunteren, 64. Stefanie van der Gragt voor Anouk Dekker, 73. Ellen Jansen voor Vivianne Miedema.

-

Vrijdag 30 augustus 2019
18.00 uur: Estland - Nederland 0-7 | Lilleküla Stadion, Tallinn
Doelpunten:
27. 0-1 Vivianne Miedema
31. 0-2 Jill Roord
40. 0-3 Sherida Spitse
51. 0-4 Sherida Spitse
69. 0-5 Vivianne Miedema
81. 0-6 Dominique Bloodworth
85. 0-7 Ellen Jansen

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Dominique Bloodworth, Stefanie van der Gragt, Anouk Dekker; Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse, Jackie Groenen; Jill Roord, Lineth Beerensteyn, Shanice van de Sanden

Wissels: 67. Victoria Pelova voor Shanice van de Sanden, 78. Merel van Dongen voor Anouk Dekker, 84. Lynn Wilms voor Desiree van Lunteren

Scroll down voor de uitslagen van wedstrijden van finalist Nederland op het WK 2019 en eerder gespeelde oefeninterlands.

UITSLAGEN wedstrijden Leeuwinnen op WK 2019 in Frankrijk:

Zondag 7 juli 2019 FINALE WK:
17.00 uur: Verenigde Staten - NEDERLAND 2-0 | Lyon
62. 1-0 Rapinoe (strafschop)
69. 2-0 Ravelle
Nederland verliest finale, pakt zilver op WK 2019

Geel: Spitse, Dahlkemper

Opstelling Nederland: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Stefanie van der Gragt, Dominique Bloodworth, Anouk Dekker; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Lineth Beerensteyn, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 70. Jill Roord voor Martens, 73. Shanice van de Sanden voor Dekker


Woensdag 3 juli
21.00 uur: NEDERLAND - Zweden | halve finale 2 | Lyon
Eindstand reguliere speeltijd: 0-0 Verlenging
100. 1-0 Jackie Groenen!
Eindstand 1-0

Opstelling Nederland: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Stefanie van der Gragt, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Lineth Beerensteyn, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 46. Jill Roord voor Martens, 72. Shanice van de Sanden voor Beerensteyn


Zaterdag 29 juni
15.00 uur: Italië - NEDERLAND 0-2 | kwartfinale 3 | Valenciennes
70. 0-1 Vivianne Miedema
80. 0-2 Stefanie van der Gragt

Nederland naar halve finale WK én naar OLYMPISCHE SPELEN 2020!

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Stefanie van der Gragt, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Shanice van de Sanden, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 56. Lineth Beerensteyn voor Van de Sanden, 87. Anouk Dekker voor Van der Gragt, 87. Jill Roord voor Miedema


Dinsdag 25 juni 2019
21.00 uur: NEDERLAND - Japan 2-1 | achtste finale 8 | Rennes
16. 1-0 Lieke Martens
43. 1-1 Hasegawa
89. 2-1 Lieke Martens

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Stefanie van der Gragt, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Shanice van de Sanden, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 68. Lineth Beerensteyn voor Van de Sanden, 85. Kika van Es voor Van Dongen, 87. Jill Roord voor Van den Donk


Donderdag 20 juni 2019
18.00 uur: NEDERLAND - Canada 2-1 | Groep E | Reims
54. 1-0 Anouk Dekker
60. 1-1 Sinclair
75. 2-1 Lineth Beerensteyn

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Anouk Dekker, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Shanice van de Sanden, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 70. Jill Roord voor Spitse, 70. Lineth Beerensteyn voor Martens, 87. Renate Jansen voor Van de Donk

Geel: Dekker, Roord


Zaterdag 15 juni 2019
15.00 uur: NEDERLAND - Kameroen 3-1 | Groep E | Valenciennes
41. 1-0 Vivianne Miedema
44. 1-1 Onguéné
48. 2-1 Dominique Bloodworth
85. 3-1 Vivianne Miedema

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Anouk Dekker, Dominique Bloodworth, Kika van Es; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Shanice van de Sanden, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 66. Lineth Beerensteyn voor Van de Sanden, 71. Jill Roord voor Van de Donk


Dinsdag 11 juni 2019
15.00 uur: Nieuw-Zeeland - NEDERLAND | Groep E 0-1 | Le Havre
90.+1 0-1 Jill Roord

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Stefanie van der Gragt, Dominique Bloodworth, Kika van Es; Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse; Shanice van de Sanden, Vivianne Miedema, Lieke Martens.

Wissels: 71. Merel van Dongen voor Van der Gragt, 75. Jill Roord voor Groenen, 87. Lineth Beerensteyn voor Van de Sanden


Wil je de uitslagen van alle duels op het WK 2019 nog eens terugzien? Volledig WK-speelschema met alle wedstrijden en uitslagen

Wil je mogelijk de uitslagen van de WK-kwalificatie en play-offs nog eens terugzien?

WEDSTRIJDEN ORANJE LEEUWINNEN KWALIFICATIE EK 2021:

Uitslagen oefenwedstrijden voor WK 2019:

Zaterdag 1 juni
18.15 uur: NEDERLAND - AUSTRALIË | Philips Stadion, Eindhoven
Oefeninterland
Eindstand: 3-0
45+1. 1-0 Shanice van de Sanden
49. 2-0 Vivianne Miedema
70. 3-0 Shanice van de Sanden


1 t/m 9 april 2019
Trainingskamp in Zeist met één of meerdere oefeninterlands.

Dinsdag 9 april
18.30 uur: NEDERLAND - CHILI | AFAS Stadion (AZ), Alkmaar 7-0
02. 1-0 Daniëlle van de Donk
09. 2-0 Lieke Martens
21. 3-0 Daniëlle van de Donk
28. 4-0 Daniëlle van de Donk
40. 5-0 Vivianne Miedema
45+1. 6-0 Shanice van de Sanden
84. 7-0 Daniëlle van de Donk


Oefeninterland, voor het eerst in Alkmaar

Vrijdag 5 april
20.00 uur: NEDERLAND - MEXICO | Gelredome, Arnhem 2-0
Oefeninterland, voor het eerst in Arnhem
24. 1-0 Vivianne Miedema
43. 2-0 Lieke Martens


27 februari t/m 6 maart 2019: ALGARVE CUP in Portugal
Twaalf deelnemende landen zijn tijdens dit trainingskamp verdeeld over vier groepen. De twee beste groepswinnaars spelen de finale.

Groep A: Canada, IJsland, Schotland
Groep B: Spanje, Nederland, Polen
Groep C: Noorwegen, Denemarken, China
Groep D: Zweden, Zwitserland, Portugal

Stand Groep B met Nederland:

1 Polen 2-6 (4-0)
2 Spanje 2-3 (2-3)
3 Nederland 2-0 (0-3)

Woensdag 27 februari 2019
14.15 uur: Canada – IJsland 0-0
14.15 uur: Noorwegen – Denemarken 1-1
17.45 uur: Zweden – Zwitserland 4-1

18.15 uur: SPANJE - NEDERLAND (Estádio Municipal da Bela Vista, Parchal)
Eindstand: 2-0
20. 1-0 Hermoso
62. 1-0 Hermoso

Vrijdag 1 maart
14.15 uur: Schotland – Canada 0-1
14.15 uur: China – Noorwegen 1-3
17.45 uur: Polen – Spanje 3-0
17.45 uur: Portugal – Zweden 2-1

Maandag 4 maart 2019
14.15 uur: Denemarken – China 1-0
15.00 uur: IJsland – Schotland 1-4
17.45 uur: Zwitserland – Portugal 3-1

18.30 uur: NEDERLAND - POLEN (Estádio Municipal da Bela Vista, Parchal)
Eindstand: 0-1
(39. Rood voor Kerkdijk)
42. 0-1 Winczo

Woensdag 6 maart 2019
18.15 uur, wedstrijd om plaats 11: NEDERLAND - CHINA
Estádio Municipal de Albufeira
Tussenstand: 1-1
45. 1-0 Miedema
50. 1-1 Yao
Nederland wint na strafschoppen en eindigt als 11e

15.30 uur, wedstrijd om plaats 9: Portugal - IJsland 1-4
14.15 uur, wedstrijd om plaats 7: Zwitserland - Spanje 0-2
14.15 uur, wedstrijd om plaats 5: Schotland - Denemarken 1-0
18.00 uur, wedstrijd om plaats 3: Canada (w.n.s.) - Zweden 0-0
19.00 uur, Finale Algarve Cup: Noorwegen - Polen 3-0

Januari 2019: trainingskamp in Zuid-Afrika.

Zaterdag 19 januari (Nederlandse tijd, in Z-A is het één uur later)
14.00 uur: Zuid-Afrika - Nederland
Locatie: Cape Town Stadium

Eindstand 1-2
02. 0-1 Sherida Spitse
19. 0-2 Vivianne Miedema
33. 1-2 Kgatlana