Programma Oranje Leeuwinnen: speelschema wedstrijden EK 2022 kwalificatie, interlands Oranje Vrouwen

Programma_Leeuwinnen_Oranje_Vrouwen.jpg

De Oranje Leeuwinnen spelen deze wedstrijden: hier vind je het programma met alle interlands en het speelschema van Nederland voor kwalificatie voor het EK Vrouwen 2022 (2021) in Engeland, naast oefeninterlands van de Oranje Vrouwen.

Dit is het actuele programma met alle wedstrijden die het Nederlands vrouwenelftal speelt: het speelschema met de interlands van de Oranje Vrouwen voor kwalificatie richting het UEFA EK Vrouwen 2021 (2022) in Engeland, de wedstrijden van het EK in 2023 en alle komende oefeninterlands. Behalve de nieuwe oefenwedstrijden en EK-kwalificatiewedstrijden voor de EK en WK's vind je hier alle uitslagen van de gespeelde duels van de Leeuwinnen. Je volgt op deze pagina het dames voetbal programma op de voet.

PROGRAMMA ORANJE VROUWEN - WEDSTRIJDEN ORANJE LEEUWINNEN


17 september 2021 om 20:45 uur
Nederland – Tsjechië
kwalificatie
Euroborg, Groningen, Nederland

21 september 2021 om 20.45 uur
IJsland- Nederland
Kwalificatie
Locatie niet bekend

22 oktober 2021 tijd niet bekend
Cyprus - Nederland
Kwalificatie
Locatie niet bekend

26 oktober tijd niet bekend
Wit-Rusland – Nederland
Kwalificatie
Locatie niet bekend

26 november tijd niet bekend
Tsjechië – Nederland
Kwalificatie
Locatie niet bekend


08 april 2022 tijd niet bekend
Cyprus – Nederland
Kwalificatie
Locatie niet bekend

6 september 2022 tijd nog niet bekend
Nederland – Ijsland
Kwalificatie
Locatie niet bekend


GOALS EN UITSLAGEN LEEUWINNEN: SCROLL VERDER

UITSLAGEN:

Olympische Spelen uitslagen

Dinsdag 13 april 2021
Nederland - Australië | 5 - 0 | Oefenwedstrijd
Martens, Van de Donk, Roord, Beerensteyn, groenen

Woensdag 9 april 2021
Spanje - Nederland | Uitslag 1 - 0 | Oefenwedstrijd

Woensdag 24 februari 2021
Nederland - Duitsland | Uitslag 2 - 1 | Oefenwedstrijd
Groenen '17
Van de Donk '60

Donderdag 18 februari 2021
België - Nederland | Uitslag 1 - 6 | Oefenwedstrijd
Miedema 34'
Roord 54'
Van der Gragt 64'
Martens 67'
Van de Donk 81'
R. Jansen 90'

-

Dinsdag 1 december 2020
Nederland - Kosovo | Uitslag 6-0 | EK Kwalificatie
Snoeijs '49 '75 '84
Roord '51 '83
Martens '58


-

Vrijdag 27 november 2020 | Oefenwedstrijd
18:35 uur Nederland - USA
Eindstand: 0-2

-

Dinsdag 27 oktober 2020 | EK Kwalificatie
20:00 uur Kosovo - Nederland
Eindstand: 0-6
Van de Donk 11'
Snoeijs 31' 44' 93'
Martens 34'
Miedema 92'

-

Vrijdag 23 oktober 2020 | EK Kwalificatie
20:00 uur Nederland - Estland | Groningen
Eindstand: 7-0
Van de Donk 7' 16'
Groenen 26' 65'
Spitse 38' (P)
Nouwen 76'
Snoeijs 83'

-

Vrijdag 16 september 2020 | EK KWALIFICATIE
21.00 uur: Rusland - Nederland | Moskou
Eindstand 0-1
15. 0-1 Jill Roord

-

Dinsdag 10 maart 2020 | Tournoi de France
21.00 uur: Frankrijk - Nederland | Stade de Hainaut, Valenciennes
Eindstand 3-3
29. 0-1 Lynn Wilms
33. 0-2 Sherida Spitse (P)
45+1. 1-2 Gauvin
60. 2-2 Bathy (strafschop)
73. Lieke Martens
90.+3 Sarr

-

Zaterdag 7 maart 2020 | Tournoi de France
19.00 uur: Canada - Nederland | Stade de L’Épopée, Calais[/b]
Eindstand 0-0

-

Woensdag 4 maart 2020 | Tournoi de France
19.00 uur: Nederland - Brazilië 0-0 | Stade de Hainaut, Valenciennes
Eindstand 0-0

-

Dinsdag 12 november 2019 | EK-KWALIFICATIE
20.00 uur: Nederland - Slovenië | Gelredome, Arnhem
Eindstand 4-1
30. 0-1 Erzen
34. 1-1 Sherida Spitse (strafschop)
53. 2-1 Sherida Spitse (strafschop)
58. 3-1 Vivianne Miedema
70. 4-1 Vivianne Miedema

-

Vrijdag 8 november 2019 | EK-KWALIFICATIE
17.00 uur, Nederlandse tijd: Turkije - Nederland | Bornova Stadion, Izmir (in Turkije is het twee later, dus lokale tijd 19.00 uur)
Eindstand 0-8
26. 0-1 Shanice van de Sanden
31. 0-2 Sherida Spitse (strafschop)
45.+1 0-3 Vivianne Miedema
56. 0-4 Daniëlle van de Donk
63. 0-5 Vivianne Miedema
68. 0-6 Daniëlle van de Donk
73. 0-7 Daniëlle van de Donk
90+1. 0-8 Sherida Spitse

-

Dinsdag 8 oktober 2019 | EK-KWALIFICATIE
20.00 uur: Nederland - Rusland | Philips Stadion, Eindhoven
Eindstand 2-0
12. 1-0 Daniëlle van de Donk
60. 2-0 Vivianne Miedema
Sherida Spitse mist strafschop

-

Vrijdag 4 oktober 2019 | EK-KWALIFICATIE
19.00 uur: Slovenië - Nederland | Fazanerija Stadium, Murska Sobota
Eindstand 2-4
11. 1-0 Zver
28. 1-1 Vivianne Miedema
47. 1-2 Lineth Beerensteyn
68. 2-2 Korosec
78. 2-3 Sherida Spitse
83. 2-4 Sherida Spitse

-

Dinsdag 3 september 2019 | EK-KWALIFICATIE
20.00 uur: Nederland - Turkije 3-0 | Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
Doelpunten:
13. 1-0 Stefanie van der Gragt
55. 2-0 Daniëlle van de Donk
84. 3-0 Sherida Spitse (strafschop)

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Dominique Bloodworth, Merel van Dongen, Anouk Dekker; Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse, Jackie Groenen; Jill Roord, Vivianne Miedema, Lineth Beerensteyn

Wissels: 58. Shanice van de Sanden voor Desiree van Lunteren, 64. Stefanie van der Gragt voor Anouk Dekker, 73. Ellen Jansen voor Vivianne Miedema.

-

Vrijdag 30 augustus 2019 | EK-KWALIFICATIE
18.00 uur: Estland - Nederland 0-7 | Lilleküla Stadion, Tallinn
Doelpunten:
27. 0-1 Vivianne Miedema
31. 0-2 Jill Roord
40. 0-3 Sherida Spitse
51. 0-4 Sherida Spitse
69. 0-5 Vivianne Miedema
81. 0-6 Dominique Bloodworth
85. 0-7 Ellen Jansen

Opstelling: Sari van Veenendaal; Desiree van Lunteren, Dominique Bloodworth, Stefanie van der Gragt, Anouk Dekker; Daniëlle van de Donk, Sherida Spitse, Jackie Groenen; Jill Roord, Lineth Beerensteyn, Shanice van de Sanden

Wissels: 67. Victoria Pelova voor Shanice van de Sanden, 78. Merel van Dongen voor Anouk Dekker, 84. Lynn Wilms voor Desiree van Lunteren

WEDSTRIJDEN ORANJE LEEUWINNEN KWALIFICATIE EK 2021: